W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
2 Čvn, 2013

Posted by in Zprávičky | 0 Comments

Začátek

Začátek

A je to tady! To, co jsem vám už dlouho, předlouho slibovala a na co jsem pořád neměla čas! Teď je to konečně tu! Místo pro všechny nadšené pisálky a chtivé čtenáře! Že nevíte, co to je vůbec zač a proč se to tu vzalo? Tak se podívejte, co jsem zase vymyslela…

O novém povídkovém portálu pod hlavičkou Knižního vesmíru, tedy přesněji řečeno na jedné z jeho subdomén, jsem uvažovala už dlouho. Prvotním popudem bylo zjištění, že se najednou v blogerském okruhu vyrojila celá hromada těch, kteří si píšou nějaké vlastní příběhy.

Ve stejné době jsem i já sama tak nějak začala sepisovat své dílko pro pobavení – své i čtenářů. Jenže pak nějak přestala být motivace i čas, což mě mrzelo. Proto jsem si řekla, že vytvořím místo pro pisálky, jaké jsem kdysi sama ráda navštěvovala, i kam jsem ráda sama příspívala. Třeba to nakopne mě i vás k tomu, abychom konečně dopsali tu hromadu věcí, co máme rozepsanou. A možná si to najde i nějaké čtenáře.

Web je ještě stále ve zkušební a dolaďovací podobě. Musí se vymyslet, domyslet a udělat plno věcí. Snad to časem bude šlapat tak, jak má a vy se sem budete rádi vracet. Hlavně nezapomínejte, že největší hnací silou každého pisálka jsou komentáře.

Věčný knihomil, který se rád prostřednictvím knižních příběhů dostává na místa, kam by se jindy ani nepodíval a knihovnička mu už praská ve švech. „Přátelství se zrodí ve chvíli, kdy jedna osoba řekne druhé: Cože? Ty taky? A já myslel, že jsem jediný.“ (C.S.Lewis)

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge