W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
15 Čvc, 2013

Posted by in Autorské profily | 3 komentáře

VeEee

VeEee

Kdo tady čepuje to pívo?

Přiznám se, že nejsem zrovna odborník na psaní článků typu „o mně“, ale co, něco zkusím a snad to bude v pořádku. Takže, jmenuji se Veronika, ale už hodně dlouhou dobu na internetu vystupuji pod přezdívkou VeEee. Narodila jsem se jednoho dubnového dne roku 1992. Momentálně studuji na vysoké škole, radši se neptejte co, protože to sama ani pořádně nevím. Jednou bych ale chtěla získat licenci fitness trenérky a nakopávat lidem zadky v posilovně, mým obrovským vzorem je totiž Jillian Michaels a Zuzka Light. Ano, moc ráda cvičím.

Různé povídky a fanfiction jsem začala psát když se na světlo světa dostala sága Twilight. Tehdá jsem napsala takových příběhů. Mým problémem ovšem je, že žádný příběh nedokážu pořádně dokončit. Jsem totiž sangvinik a tak s tím mám docela problém. Doufám tedy, že mě budete hecovat a cupovat a nadávat mi, abych psala a psala. Jinak nevím, jak to bude. Takže, po fanfiction jsem si uvědomila, že bych ráda napsala něco vlastního, co nic nekopíruje (i když je to v dnešní době opravdu velmi těžké). Zjistila jsem, že mi asi sedí psát takové ty příběhy ze života, kdy můžu vložit kus vlastní zkušenosti a se čtenářem se o něj podělit. Nezáleží na tom, jestli je hlavní hrdinka dávno po smrti a světem pluje jako průsvitný duch. Na vytváření nových dystopických světů tak nějak asi nejsem.

Samozřejmě ráda čtu, vedu si také již kousek přes dva roky svůj knižní blog. Jsem schopná přečíst hodně knih. Vážně mě to moc baví. Ani tolik nezáleží na nějakém žánru, jakmile mě chytne příběh, tak je mi jedno, jestli čtu o Alžbětě II. nebo o emzácích napadajících náš svět.

PS: Dexter ♥♥

Kontakty, odkazy

Osobní facebook: Verunka Melča Ježíková
Twitter: VeEee01
GoodReads: Veronika Ježíková
E-mail: VeEee01@gmail.com
Můj knižní blog: VeEee’s Bookshelf
Facebook blogu: VeEee’s Bookshelf

Moje projekty

Momentálně mám (už delší dobu) rozepsaná tři „díla“, takové tři projekty. Každý má pro mě svojí prioritu, ale tu velmi často porušuju, takže to neberte až tak vážně.

Průsvitná smrtPrůsvitná smrt

Po hádce se svou starší sestrou se Anna probudí mrtvá a její tělo je průsvitné. Ví, že její smrt nebyla jen náhoda a je připravená zjistit pravdu. Za pomoci Cartera, normálního živého kluka, se snaží najít důkazy a předat svého vraha policii. Nejprve se ale musí naučit žít ve světě duchů a osvojit si jejich triky. Když si ji ale najde záhadný duch Gas, její priority se začínají pomalu měnit.

Kapitoly Prolog1 ≈ 2 ≈ 3 ≈ 4 ≈ 5 ≈ 6 ≈ 7 ≈ 8 ≈ 9 ≈ 10
GoodReads
Autor obálky: Michaela Vysloužilová

 

Šedá planetaŠedá planeta

připravuje se

Kapitoly 1 ≈ 2 ≈ 3 ≈ 4 ≈ 5 ≈ 6 ≈ 7 ≈ 8 ≈ 9 ≈ 10
GoodReads
Autor obálky: Michaela Vysloužilová

Zavřené oči

Ahoj pondělí, vážně tě nenávidím.
Těmito slovy uvítá čtenáře sedmnáctiletá Julie, jejíž život nelze přirovnat k procházce růžovou zahradou.“

Kapitoly 1 ≈ 2 ≈ 3 ≈ 4 ≈ 5 ≈ 6 ≈ 7 ≈ 8 ≈ 9 ≈ 10
GoodReads
obálka je pouze provizorní

  1. zatím jsem od VeEee četla první kapitolu z knížky Zavřené oči a dost mě to zaujalo.. takže se nemůžu dočkat, až si přečtu další kapitoly i ostatní dvě knížky.. 🙂 😉
    TerushQaH recently posted…Postcrossing (22)My Profile

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge