W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
18 Čvc, 2013

Posted by in Autorské profily | 6 komentářů

Míša*

Míša*

Něco o mně

Tak jo… Kde mám začít? Úředně se jmenuji Michaela, na internetu byste mě našli pod přezdívkou Míša*. Jsem neuvěřitelně ukecaná a když začnu mluvit, dlouho u jednoho tématu nevydržím, takže je úplně normální, když začnu mluvit o sousedově nové kočce a skončím u cen nájemných vrahů. Od dětství mám problém regulovat rychlost mluvení, ale já přece nemůžu za to, že mám moc myšlenek, a málo času 🙂 Co dál? Jsem tvrdohlavá, hrozně nerozhodná, panovačná a i když se snažím těchto vlastností zbavit, moc mi to nejde. Mám své cíle, a jdu si za nimi i přes mrtvoly. Jsem vesnická holka, takže když mě někdo fakt naštve a není s ním domluva, pro ránu nejdu daleko. Mám ráda angličtinu a jednou bych se ráda podívala za velkou louži. Jsem nehorázné nemehlo a můj hudební hluch dosahuje enormních rozměrů. Neumím zpívat ani tancovat, přesto se o to ráda pokouším.

Nejsem moc televizní typ, protože mě nebaví dvě hodiny sedět a zírat před sebe, na druhou stranu seriály mám ráda. Mezi moje nejoblíbenější patří například The Vampire Diaries, American Horror Sotry, How I Met Your Mother, The Big Bang Theory, Dr. House nebo klasika jakou jsou Simpsonovi. Ráda čtu, většinou Young Adult, ale přečtu prakticky všechno. V knihách hledám únik od reality a už skoro rok a půl mám knižní blog. S gramatikou jsem si hlavu nikdy moc nelámala, ale od té doby, co jsem začala víc číst si začínám všímat, že například záměna mě/mně nebo hold/holt mě dokáže pěkně naštvat. Vážně je tak těžké si to zapamatovat? Moje češtinářka by ze mě měla radost.

Kontakt:

E-mail: misadurcova@seznam.cz

Twitter: misa650

Blog: Knihomolův koutek

Facebook blogu: Knihomolův koutek 

Co píšu

V naruci temnotyV náručí temnoty 

Riley se narodila jako Strážkyně-úkolem Strážců je chránit lidi před démony. Celý život byla vychovávaná s vědomím, že démoni jsou monstra bez duše a že by měla radši zemřít, než se stát jedním z nich. Z  celého svého srdce démony nenávidí, protože ji připravili o sestru, a je odhodlaná stát se co nejlepší Strážkyní. Její svět se ale začne hroutit. Riley je opuštěna klukem, kterého miluje a ponechána na pospas démonovi, který ji měsíce mučí. Jediné co chce, je konečně umřít, když ji jeden démon zachrání. Kyle je pravá ruka Omegy, vládce démonů. Riley a Kyle jsou od přírody nepřátele, přesto je k sobě něco táhne. Riley dostane na výběr- buď zemře, nebo se stane démonkou. Měla by si bez zaváhání vybrat smrt, ale místo toho se rozhodne stát něčím, co vždycky nenáviděla, a v Podsvětí najde úplně nový život. Po několika letech se ale najde něco, co ji donutí vrátit se zpátky mezi Strážce. 

Provizorní obálka: Filip Faja

Kapitoly: Prolog12 – 3

  1. tvoje knížka vypadá dost zajímavě.. už se na nic moc těším.. 🙂
    TerushQaH recently posted…Prázdninový knižní tagMy Profile

  2. Připomíná mi to trochu noční lovce a bratrstvo černé dýky… Ale jinak úžasný nápad…

  3. Ahoj chtěla jsme se zeptat jestli budeš překládat knížku Real od Katy Evans. Díky

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge