W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
30 Čvc, 2013

Posted by in New Adult, V náručí temnoty | 4 komentáře

V náručí temnoty- 2. kapitola

V náručí temnoty- 2. kapitola

Když jsme s Kylem dorazili ke klubu, i přes pozdní hodiny nás uvítala hodně hlasitá hudba.

U vchodu byla dlouhá fronta, složená převážně z démonů, ale našlo se tam i pár lidí. Kyle mi položil ruku na bedra a vedl mě dopředu. Na jeho předbíhání si nikdo nestěžoval, protože všichni věděli, že když se Kyle naštve, jde o život.

Před vchodem stál Alutus, a vypadal hrozivě. Sice to je jenom Lovec, ale je vážně obrovský. Zabíral skoro celý vchod do klubu, a přes jeho tělo nebylo dovnitř skoro vidět. Majitel Inferna moc dobře věděl, proč sem postavil zrovna jeho. Jeho tvář vypadala jako vytesaná z kamene. Hnědé oči, poměrně velký nos, a tenké rty sevřené do pevné linky. Navíc byl Alutus plešatý, což mu jenom přidávalo na hrůzostrašnosti. Stál s rukama překříženýma na prsou, a vypadal, že je připravený okamžitě někomu nakopat prdel, pokud to bude potřeba.

Když nás viděl přicházet, koutek úst se mu zvedl. „Riley! Holka tebe jsem tu neviděl! Kde ses celou dobu schovávala? Copak tě ten bručoun vůbec nepouští ven? No, dovedu si představit, že tě hlídá jako oko v hlavě. Jen se na sebe podívej! Vypadáš úžasně.“ Alutus si mě prohlédl od hlavy k až k patě. Vzala jsem si hodně krátké a hodně těsné červené šaty na jedno rameno a stříbrné boty na jehlovém podpatku. Vlasy jsem měla rozpuštěné, takže mi ve vlnách spadaly do pasu.

Usmála jsem se na toho hromotluka, protože i když by dokázal člověku rozdrtit lebku holýma rukama-což jsem věděla z první ruky- měla jsem ho ráda.

„Nazdar Ale!“ V řadě se ozvalo tiché mumlání, protože Alutus byl na své jméno hodně háklivý. Jsem snad jediná, kdo mu může říkat Al. I když kdyby mu tak chtěl říkat třeba Kyle, ten obr by s tím nemohl nic udělat. Když Kyle něco chce, tak to taky dostane. Šťastnej parchant. „Kdy jsme se viděli naposled? Před rokem? Mám pocit, že jsi nějaký větší.“

Al se pyšně usmál, a trochu vystrčil hlavu. Pak kývl na Kylea, a ten mu to gesto oplatil. Mezi démony byl vždycky hrozně ostražitý, i když se jednalo o přítele. Tipovala bych, že za to můžou jeho zkušenosti.

Alutus ustoupil, a nechal nás vejít. Když jsme ho s Kylem míjeli, sklonil se ke mně, a pošeptal mi, že se ještě uvidíme. Jenom jsem se pousmála, a kývla na souhlas. Byl pro mě něco jako starší bratr, a v těchto mezích náš vztah zůstával. Věděla jsem to já, věděl to Al, a věděl to i Kyle, ale stejně ztuhl, když Alutus přiblížil rty k mému uchu. Nemůžu říct, že by byl žárlivý, spíš majetnický. Tuhle vlastnost jsme měli společnou, takže to ne vždycky dopadlo dobře.

Na parketu se to hemžilo démony, převážně Lovci, ale bylo tam i pár vyšších démonů, jako je Kyle. Dali se snadno rozpoznat, protože vzduch kolem nich doslova praskal mocí. Někteří byli šíleně děsiví, jiní méně, každopádně všichni dokázali protivníka zabít během pár sekund.

S Kylem jsme zamířili rovnou k osvětlenému baru. Sedla jsem si na židličku, a okamžitě ke mně přišel barman.

„Co to bude, kotě?“ křičel, abych ho přes hlasitou hudbu slyšela a usmíval se od ucha k uchu. Asi mu nedošlo, že jsem démonka, takže se sluchem na tom nejsem tak špatně. Neuniklo mi, že byl celkem hezký. Nemohl být o moc starší než já, maximálně pětadvacet. Měl hnědé vlasy a hnědé oči, ale hlavně neskutečně roztomilý úsměv. Očima mi putoval po těle, a doslova mě svlékal pohledem. Nebyla jsem jediná, kdo si toho všiml, protože se mi za zády objevil Kyle, a když promluvil, zněl vážně strašidelně.

„Tohle kotě, si dá tequilu.“ Vždycky jsem si objednávala tequilu, ale nesnášela jsem, když Kyle jednal, jako bych tam nebyla.  Věděl, že nemám ráda, když dělá, jako bych byla jeho majetek, a otočil se směrem ke mně, jeho hlas už nezněl tak nebezpečně, ale pořád byl chladný. „Mám pravdu, zlato?“ I když bych měla být naštvaná, byl hrozně roztomilý, když žárlil, takže jsem se snažila potlačit úsměv a kývla.

Kyle se obrátil zpátky k barmanovi. Ten vypadal najednou hrozně bledý. Kyle pozvedl obočí, ale barman se ani nehnul. Jakoby zamrzl na místě. „Já…Nevěděl jsem… Ona byla… Kdybych věděl, že… Nemyslel jsem…“ Barman koktal omluvy dál, a Kyle naštvaně přimhouřil oči, zatímco já marně zadržovala smích.

Kyle se naklonil přes bar těsně k barmanovi, a ten se přikrčil. „Doneseš to pití, nebo si tam mám zajít sám?“ Z jeho hlasu mi přeběhl mráz po zádech, i když jeho vztek nesměřoval ke mně. Jak říkám, není sranda, si s ním zahrávat. Barman začal rychle přikyvovat a roztřesenýma rukama se jal nachystat mi tequilu, přičemž z něj Kyle nespouštěl pohled.

Barman přede mě rychle položil alkohol, a přesunul se na druhou stranu baru.

S pozvednutým obočím jsem se otočila na Kylea, žádajíc vysvětlení. „Bylo to opravdu nutné?“

Jenom pokrčil rameny, a jako by se nic nestalo, se posadil na židličku vedle mě. „Víš, že nemám rád, když s tebou někdo flirtuje. Jsi moje, a oni by si to měli uvědomit.“

Kopla jsem do sebe panáka, vzala ho za ruku a táhla ho směrem k parketu. „Tak jim to pojď ukázat.“ Kyle se uchechtl a potřásl hlavou, ale nechal se ode mě odvést na parket.

Vmísili jsme se mezi ostatní tanečníky. Jednalo se hlavně o páry, protože hrála písnička jako stvořená k hříšnému tanci, kdy se jeden lepí na druhého. Kromě rytmicky blikajících světel byla tma. Otočila jsem se ke Kyleovi zády, zavřela oči a nechala se unášet hudbou. Pohybovala jsem tělem v rytmu songu, když jsem ucítila ruce na bocích. Kyle si mě přitáhl blíž, a sladil své pohyby s mými.

Po pár dalších písních jsme se vrátili na bar. Barman zrovna mluvil s nějakou lidskou dívkou, která se celá červenala. Kyle mi objednal další tequillu, ale tentokrát si dal se mnou. Pak jsme se vrátili na parket. A tak to pokračovala. Alkohol, tanec, a další alkohol.

Když jsme se po čtvrtém kole tequilly vrátila na parket, hrála pomalá písnička, a Kyle tam nebyl. Trochu mě to zarazilo, protože tady normálně hraje jenom rychlá, taneční hudba, ale pak jsem si všimla Kylea, jak přichází od DJ a usmívá se.

„Smím prosit?“ hlas měl trochu zastřený alkoholem, ale na démony nepůsobí tak moc, takže byl zcela při smyslech. Pomalu se ke mně sehnul a zašeptal mi do ucha: „Nemůžeme přece zanedbávat tvoji romantickou dušičku.“

Přitiskla jsem se k němu a dala mu ruce kolem krku. Položila jsem si hlavu na Kyleův hrudník a poslouchala, jak mu bije srdce. Zavřela jsem oči, a naslouchala tomu pravidelnému tlukotu.

Položil mi ruce na bok, a pomalu jsme začali kroužit po parketu.

Přestala jsem vnímat všechno okolo, a soustředila se jen na něho. Na jeho známou vůni. Na jeho dech. A na jeho srdce. Ať se mezi námi stane cokoliv, tohle se nikdy nezmění. Můžeme se hádat, můžu na něj být naštvaná, nebo ho můžu chtít jenom držet, to srdce tu bude vždycky s tím svým pravidelným rytmem.

Jakmile písnička skončila, začalo opět hrát něco hlasitého. Pokynula jsem Kyleovi, aby se sehnul, a přiblížila jsem rty k jeho uchu, aby mě slyšel jenom on. „Jdu pro další pití, pak poslední tanec a mizíme.“

Zablesklo se mu v očích, a důkladně mě políbil. Když se naše rty oddělily, lapala jsem po dechu. „Když nad tím tak přemýšlím, bez toho tance se obejdeme.“ S těmi slovy jsem se otočila a zamířila k baru, přičemž jsem za sebou slyšela Kyleův hlasitý smích.

Barman byl na druhém konci baru, a zrovna flirtoval s nějakou brunetou, která si koketně hrála s vlasy. Tohle chvilku potrvá.

Rozhlédla jsem se po klubu, a zahlédla dvě démonky. Na první pohled to byly Lovkyně, mohlo jim být kolem dvaceti. Ta jedna měla krátkou, stříbrnou sukni, a černý top, který jí končil několik centimetrů nad pupíkem, ve kterém měla piercing. Měla černé vlasy po ramena a oříškově hnědé oči. Kousala si rudě namalované rty, a rozhlížela se po parketu.

Druhá byla menší a vypadala, jakoby v baru byla poprvé. Tipovala bych, že Lovkyní není moc dlouho. Byla to hubená blondýna s modrýma očima a na sobě měla světle fialové šaty po kolena. Vypadala by celkem nevině, nebýt výrazu jejího obličeje. Přivřenýma očima sledovala tanečníky. Její pohled se zastavil na jednom z nich, ona se prohnaně usmála, a prohrábla si vlasy.

Celá ta scéna mi připadala hrozně vtipná, dokud jsem se nepodívala směrem, kterým se chystala vykročit. Stál tam démon, ležérně opřený o zeď. Nepřítomně si pohrával s nožem v ruce, a nevěnoval pozornost ničemu kolem. To by bylo v pohodě… Kdyby to ovšem nebyl můj démon.

Jestli se ta mrcha přiblíží ke Kyleovi, bude to poslední věc, kterou udělá.

Blondýna rychle dopila pití, a chystala se jít za Kylem. Pohledem jsem přejela okolí, jestli nenajdu vhodnou zbraň. Tyhle šaty jsou vážně na pytel, protože do nich nejde schovat nůž, a už vůbec ne mačeta. Osobně mám radši nože, ale i s mačetou se dá zažít spousta legrace.

Každopádně jestli mi sáhne na přítele, umlátím ji klidně vlastníma rukama.

Upravila si výstřih a vyrazila směrem na parket, zatímco já jsem si protáhla ramena, a chystala se vyrazit za ní. Bylo mi jasné, že majitel Inferna asi nebude mít radost z toho, že v jeho podniku někoho zabiju, a Al na mě možná bude naštvaný, ale jakmile jednou začnu, je vážně těžké přestat.

Blondýna udělala asi krok, když ji zadržela ta černovlasá kamarádka. Postavila jsem se zpátky k baru a čekala, co se z toho vyvrbí. Černovláska něco řekla, a blondýna ukázala na Kylea. Černovláska na ni vyvalila oči, sklonila se k ní blíž, aby je nikdo jiný neslyšel, a začala rychle mluvit, přičemž zuřivě gestikulovala.

Odvrátila jsem od nich pohled, zastrčila si vlasy za ucho a zaposlouchala se. Musela jsem vytěsnit všechny okolní zvuky, ale během okamžiku jsem je slyšela jasně a zřetelně, jakoby stály přímo přede mnou. Začala jsem nepřítomně ťukat prsty o desku baru, aby jim nedošlo, že je poslouchám.

„…úplně zbláznila?“ měla hezký hlas. Jemný, ale přitom sexy. Snažila se šeptat, ale byla tak rozčílená, že jí to moc nevycházelo. „Chceš nás obě zabít nebo co? Kurva víš vůbec, koho ses právě chystala sbalit?“

Blondýna svraštila obočí, a naštvaně se dívala na tu černovlásku. „Proč by mě to mělo zajímat? Je sexy, a je to vyšší démon. Očividně dost mocný, protože tu jeho sílu cítím až sem.“

Černovláska na ni udiveně zírala, ale po několika vteřinách se opět vzpamatovala, a bezradně si promnula čelo. Pak se na ni znovu podívala, tentokrát o něco klidněji.

„Hele Callie, chápu, že je to pro tebe všechno nové. Taky jsem byla po přeměně zmatená, a udělala jsem spoustu pitomostí, které mě mohly stát život. Ale posloucháš alespoň někdy, co ti sakra říkám? Ten sexy vyšší démon, není jen tak nějaký vyšší démon. Je to ten nejvyšší, vyšší démon. Kyle Hunter, aneb Omegova pravá ruka. Jeho osobní zabiják.“ Černovláska se na chvilku odmlčela, s největší pravděpodobností, se rozhlížela kolem. Když znovu promluvila, hlas měla ještě tišší než předtím. „A vidíš tu brunetu támhle?“ Nenápadně jsem se pousmála, protože mi bylo jasné, že mluví o mně, ale nepřerušila jsem pohyb prstů. „To je Riley. Moc toho o ní nevím, ale to co vím, rozhodně není hezké. Je to jedna z nejlepších Lovkyň, i když jak se to vezme. Říká se, že předtím bylo Strážkyně, a když se z ní stala démonka, přišla o emoce. Řeknou jí, koho má zabít, a ona to okamžitě udělá. Je jedno, jestli se jedná o člověka, Strážce, nebo démona. A co je hlavní, má dost blízko ke Kyleovi. Jedna démonka s ním tancovala, a ona jí dost jasně, a dost bolestivě vysvětlila, že Kyle je její. Asi si nedala říct, a druhý den se po ní slehla zem. Já mám svůj život celkem ráda, takže buď tak hodná, a od tohohle se drž dál.“

Otočila jsem se jejich směrem, a můj pohled se střetl s pohledem té blondýnky- Callie. Oči měla rozšířené, a dívala se na mě se strachem. Ale byl tam záblesk ještě něčeho. Vzteku? Ve vteřině to bylo pryč, takže jsem si nebyla jistá, jestli se mi to jenom nezdálo. Mírně jsem naklonila hlavu a pozvedla obočí. Callie polkla, popadla tu černovlásku za ruku, a táhla ji směrem k východu.

Na tu démonku, o které mluvila černovláska, jsem si vzpomněla. Stalo se to asi před dvěma lety, kdy byl můj a Kyleův vztah trošku… složitý. Vlastně se tomu nedalo ani říkat vztah, protože mezi námi šlo jenom o jedno, a hraní scrabblu to vážně nebylo.

Ten den jsme si vyrazili do Inferna, jako mnohokrát předtím. Přivítala nás hlasitá hudba, a v klubu bylo narváno. Okamžitě jsem zamířila k baru a Kyle mě tiše následoval.  Za barem byl Darius, aneb majitel klubu. Když jsme se potkali poprvé, zlomila jsem mu nos, ale teď z nás byli docela přátelé. Nebo jsme se alespoň tolerovali. Byl to fakt kus. Vysoký, hnědovlasý s hnědýma očima. Na tváři měl jizvu, což mu přidávalo na nebezpečnosti, jakoby ty svaly nebyly dost. Jak říkám- prostě kus.

Kývla jsem mu na pozdrav, a za pár vteřin přede mnou přistál panák tequilly. Okamžitě jsem ho do sebe obrátila, a než jsem si stihla objednat dalšího, Kyle zvedl dva prsty, a chvilku na to jsem před sebou měla další rundu.

Posadila jsem se na barovou stoličku a pohrávala jsem si se skleničkou, zatímco Kyle nechal svoji ležet před sebou a jenom se na mě díval, způsobem, který napovídal, že se o něčem rozhodoval. Zvědavě jsem zvedla obočí.

„Budeš na mě zírat celý večer?“

Uchechtl se, a zatřepal hlavou, jakoby se snažil zbavit nějakých myšlenek. „Neboj se, zlato, nebudu ti tu křenit.“ Jeho pohled směřoval k hezké zrzce na parketu, která na něj nepokrytě zírala a kousala si přitom ret. „Jako obvykle?“

Tohle naše obvykle, znamenalo, že jeden z nás- popřípadě oba- bude mít na večer společnost, takže se uvidíme až druhý den u Kylea. Změřila jsem si zrzku pohledem, a ušklíbla se. Občas vážně žasnu, nad jeho výběrem. Ne, že by nebyla hezká. Vlastně byla dost sexy. Těsné, stříbrné šaty, zvýrazňovaly její křivky, a hodily se k jejím rudým, dlouhým vlasům a zeleným očím. K tomu boty na vážně vysokých podpatcích.  Zajímalo by mě, jestli by v nich dokázala utíkat. Až na to, že všechno na ní křičelo ‚děvka‘. Od oblečení, až po její pohyby. Myslím, že podobné pohyby dělá krajta, než se vrhne na svého partnera. Pak jsem si uvědomila, že mi do toho nic není, a že Kyle čeká na odpověď.

„Jasně,“ řekla jsem. „Užij si noc.“ Nedalo mi to, a při těchto slovech jsem se zašklebila znechucením. Ona, si ji každopádně užije.

Kyle protočil očima, vypil tequillu a vyrazil na parket. Dál jsem si pohrávala se skleničkou. Čím dál víc jsem se upínala na myšlenku, že jít dneska ven byl špatný nápad. Poslední dobou jsme byli s Kylem věčně sami, a z nějakého důvodu se mi nelíbilo pomyšlení, že spí s někým jiným.

Podívala jsem se na parket, a čekala, že uvidím, jak Kyle tancuje. Místo toho se ta zrzka opírala o stěnu, rukama přejížděla po Kyleově hrudníku, přičemž on měl ruku položenou vedle její hlavy. Pořád si kousala ret. Není to nějaká nemoc?

Začala jsem zvažovat myšlenku na odchod, když můj pohled upoutalo něco- nebo spíš někdo- u dveří. Musela jsem se usmát, protože nově příchozí byl neuvěřitelně sexy. Měl účes alá právě jsem vstal. Neznám moc lidí, kteří by měli blond vlasy, a tak neuvěřitelně tmavé oči, jako měl on. Černé tričko mu těsně obepínalo hrudník- a že to byl vážně hezký hrudník, a na bocích mu vysely roztrhané džíny.

Můžu říct, že teď už se mi odejít vážně nechtělo. I když myšlenek na Kylea jsem se nezbavila. Spíš jsem je odsunula do pozadí.

Nově příchozí se chvilku rozhlížel, a pak zamířil na bar. Objednal si pivo, a hned jak se mu dostalo do ruky, se napil. Podíval se mým směrem a já jsem pomalu zvedla koutek úst. Přejel mě pohledem, a vydal se směrem ke mně. Jak se přibližoval, poznala jsem, že se jedná o člověka.

„Jak je možné, že je taková kráska sama?“ měl zvláštní hlas. Byl drsný, ale přitom hladil jako samet.

Obrátila jsem do sebe dalšího panáka a dala si nohu přes nohu. „Chceš mi dělat společnost?“

Teď se zase usmál on, znovu se napil a posadil se na stoličku vedle mě.

„Já jsem Jake,“ takže je sexy, má sexy hlas a i sexy jméno? Páni, tady má někdo ale štěstí.

„Ráda tě poznávám Jaku. Mimochodem já jsem Riley.“

Natáhl ruku, a přejel mi prstem po paži. „Já vím. Už jsem o tobě slyšel.“

Tak já už mám svoji pověst? Páni. Jsem lepší, než jsem myslela.

Naklonila jsem se k jeho uchu, a můj hlas přešel do svůdného šepotu. „Doufám, že jenom samé špatné věci.“

Okamžitě se začal smát. Chvilku jsme si povídali, a většinu toho, co jsme mluvili, se mě dotýkal. Ať už mojí ruky, nohy, nebo mi zastrkoval vlasy za ucho. Párkrát jsem se podívala na Kylea, který se odmluvení přesunul k tanci. Zrzka byla pořád s ním.

Když jsem se po chvilce ohlédla znovu, už netancovali. Zrzka k němu byla nakloněná a něco mu šeptala. Zazněl její smích, a pak mu zkousla ušní lalůček. Vážně. Copak je normální na přeplněném parketu někomu okusovat ucho?

Slyšela jsem, jak na mě někdo mluví, a zaslechla slova jako vypadnout a soukromí, ale nevnímala jsem. Pořád jsem se dívala na ty dva. Kyle se otočil, a naše pohledy se střetnuly. Po pár vteřinách se znovu podíval na zrzku, usmál se, a přikývl.

Někdo mě chytl za ruku. „Riley? Posloucháš mě?“

Zmateně jsem se na něj podívala, a chvilku mi trvalo, než mi došlo, že jsem se až moc ponořila do věcí ohledně Kylea, a nevšímala si kluka, se kterým mluvím. Už jsem otevírala pusu, že mu odpovím, ale zarazil mě hlasitý smích. Hledala jsem zdroj, a došlo mi, že je to ta zrzka. Pomalu vedla Kylea ven z klubu. Zatemnilo se mi před očima a nebyla jsem schopná se ovládnout.

„Hele Jimmy, seš fakt fine, ale já už musím jít,“ a s těmi slovy jsem se vydala za nimi. Nedošla jsem daleko, když jsem za sebou slyšela zmatené: „Jmenuju se Jake.“

Dohnala jsem je, když vyšli ven z klubu. Před dveřmi stál Al a pohledem si měřil dlouhou frontu.

„Hej!“ když jsem na ně zavolala, Kyle se okamžitě otočil, ve tváři nechápavý výraz.

„Riley co tu-“ nestihl ani dokončit větu, když ho přerušil hlas té holky.

„Volalas na nás?“ jakoby nestačil její arogantní pohled, ale i její hlas zněl, jakože mi prokazuje největší službu už jenom tím, že se mnou mluví. Přemítala jsem, jak by její hlasivky vypadaly v mojí ruce.

„Jo, volala.“ Zkřížila jsem si ruce na prsou, ale když zrzka zvedla obočí, vykročila jsem směrem k nim. Kyle se pořád tváři, jakože ničemu nerozumí.

Když jsem se dostala pár centimetrů od nich, sklonila jsem se k zrzce, a řekla, jak nejnebezpečněji jsem dovedla: „Dala bys laskavě pracky pryč z mého přítele?“

Nevím, kdo byl v tu chvíli překvapenější, jestli Kyle, já, nebo ta holka. Všichni jsme tam chvilku jen tak stáli, nikdo neřekl ani slovo. Ticho prolomila zrzka, když se prudce nadechla, přimhouřila oči a snížila vzdálenost mezi námi. Byla vyšší než já, takže když byla tak blízko, musela jsem trošku zaklánět hlavu, pokud jsem se jí nechtěla dívat na krk. Ale jestli si myslela, že mě zastraší, tak to vyje na špatný měsíc.

„Tak hele holčičko,“ holčičko? Vážně? Asi by jí měl někdo vysvětlit, že je maximálně o dva roky starší. „Doteď to nevypadalo, že by o tebe měl zájem, takže ty teď hezky vycouváš, nebo ti ten tvůj pěkný obličejík rozmlátím, je to jasné?“

Jestli jsem předtím byla naštvaná, teď jsem doslova zuřila. Kyle se nadechl, že něco řekne, ale nedostal příležitost, protože jsem trefila tu holku pěstí do obličeje. Slyšela jsem prasknutí, a hned mi bylo lépe. Ona zaječela, přikryla si nos rukama, a o kus couvla. Vypadala, že co nevidět začne brečet. Hlavou mi problesklo, že když chce vést drsný řeči, měla by se alespoň naučit bránit.

Zlomený nos ale není nic vážného, takže se jí rychle začal hojit, a ona vypadala, že by mě nejradši taky praštila. Přivřela oči, zařvala a vrhla se na mě. Pěstmi mířila na můj obličej, ale já si jen dřepla, a podkopla jí nohy. Okamžitě se svalila na zem, a já si byla jistá, že svůj podíl na tom nesly i ty podpatky. Když začala vstávat, znovu jsem ji praštila do obličeje, takže se s bolestným výkřikem znovu složila. Krev jí potřísnila šaty. Sedla jsem si na ni, a přidržela jí ruce nad hlavou. Moc už se nebránila, takže to nebylo nic těžkého. Naklonila jsem se k ní, a můj hlas se zase snížil do toho nebezpečného šepotu.

„Řeknu to jenom jednou, takže si to dobře zapamatuj. Tenhle je můj. Ještě jednou se k němu přibliž, a bude to ta poslední věc, jakou v životě uděláš. Rozumíme si?“

Odtáhla jsem hlavu, a zrzka začala zuřivě přikyvovat, slzy na krajíčku. Dívala jsem se na ni s opovržením. Jak o sobě může tvrdit, že je démon, když ani nedokáže zasadit ránu?

Slezla jsem z ní, a nejistě se podívala na Kylea. Vůbec jsem nevěděla, co mám čekat. Bylo mi jasné, že slyšel, co jsem řekla, a že na to nemá v plánu zapomenout. Když jsem se znova otočila na zrzku, už tam nebyla.

Kyle mě sledoval a vypadal opravdu překvapeně. Přesto jsem v jeho očích zahlédla záblesk potěšení. Ani jeden z nás se nehýbal. Zhluboka jsem se nadechla a-

Ze vzpomínání mě vytrhly ruce, které se mi omotaly kolem pasu, a přitáhly mě na důvěrně známou hruď. Pak už jsem cítila Kyleův horký dech na svém krku. Líbal mě směrem k uchu, a když se dostal až k němu, tiše mi do něj zašeptal: „Trvá ti to.“

Podívala jsem se na barmana, který totálně kašlal na své povinnosti, a dál si vesele flirtoval.

Otočila jsem se a pohladila Kylea podél čelisti. „Myslím, že to pití taky vynecháme.“

Usmál se a sklonil se k polibku. Jeho polibky nebyly tak hladové jako obvykle. Hebkými rty mě něžně líbal, ale jediný účinek jaký to mělo, byl, že jsem chtěla víc. Kousla jsem ho do spodního rtu a z krku se mu vydralo zavrčení. Teď už naše polibky nebyly vůbec jemné. Líbal mě prudce a s vášní. Když jsme se od sebe odtrhli, lapali jsme po dechu, a ani jednoho z nás nezajímalo, že jsme v přeplněném klubu.

Určitě, to pití vynecháme,“ jeho nedočkavý tón mě rozesmál, ale kvůli dalším slovům, která vypustil, mi úsměv zmrzl na tváři. „mám s tebou jisté plány.“  Zaplatili jsme, a pak se teleportovali zpátky ke Kyleovi. Zbytek noci mi předváděl, co přesně to bylo za plány. A musím mu nechat, že dokáže vymyslet velmi kreativní způsoby, jak se přes noc zabavit.

Nemyslím si, že tohle moje dílko bude nějaký trhák, ale budu vděčná za každou upřímnou odezvu. Jak řekl Oscar Wilde: „Dobrý přítel tě bodne vždycky zepředu.“

  1. mayiree says:

    Vrrr, hezké. 🙂 Člověk by si ho kusu ukousnul. 😉 Yummy… Těším se na pokračování. 🙂

  2. Až dnes jsem narazila na tvoji knížku a musím říct, že se mi moc líbí 🙂 Jen je velká škoda, že tu není pokračování. Moc jsem si ty dvě kapitoly užila 😉

  3. Vážně úžasný, skvěle se to čte a byla bych ráda za pokračování.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge