W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
12 Srp, 2013

Posted by in Autorské profily | 3 komentáře

Shmash

Shmash

Něco o mně

Zdravím 🙂 Moje občanské jméno je Tereza, ale tady v blogovém světě preferuji přezdívku Terry Shmash, nebo jenom Shmash. Jsem tak trochu blázen a hlavně snílek. Mezi moje největší zájmy patří psaní, čtení a fotografování.

Co se týče vlastností, řekla bych o sobě, že jsem hodně labilní. Všechno moc řeším a přemýšlím o každé hlouposti. Jsem také hodně výbušná, ale na druhou stranu i citlivá.

Při psaní (a v životě) se nemůžu objetí bez hudby, která mě velmi inspiruje a pomáhá mi. Kdybych měla alespoň trochu hudební talent, teď bych nejspíš někde zkoušela prorazit s kytarou. Na hudbě miluji ty emoce, pocity a zprávy, které posluchačům předává a doufám, že se tomu v psaní alespoň trochu přibližuji. Mezi moje nejoblíbenější  patří Queen a Beatles, mám ale ráda i Guns n‘ Roses, Pink Floyd, Bonnie Tyler nebo Michael Jackson, no prostě starší klasiku.

K psaní jsem měla hodně blízko už od dětství, kdy jsem si vymýšlela vlastní příběhy a předstírala, že je čtu ze stránek jiných knih :D. Postupem času, asi okolo dvanácti let, jsem objevila The sims blogy a začala psát různé komixy, což považuji za takový svůj začátek. Ale nápad psát knihu jako takovou odstartovala – jako u mnoha jiných autorů – sága Stmívání. Nikdy jsem nepsala fan fiction, ale zaujalo mě téma upírů a vlkodlaků, což mě vedlo k mé první „knize“ o kočičí ženě, která se ale postupem času ukázala být tak příšernou, že se nemusíte bát, že bych ji ještě někdy vytáhla na světlo světa.

Postupem času jsem začala psát o básničky, povídky a další knihy, tentokrát o mrtvých holkách, andělech, a nakonec přišla moje největší láska – mutanti – a o nich je příběh, který zde chci publikovat. Už je dokončený a má 180 normostran, okolo 100 000 slov. Nyní pracuji na jeho pokračování.

Kontakt

Email: shmash@seznam.cz

Facebook: Terka Vlčková

Blog: Ďáblova kabelka

Co píšu

Strange

 41988dedde_76229242_o2

StrangeSophie Shaydonnová, jako dcera genetického inženýra a doktory, zabývajících se výzkumem genů mutantů, vždy měla dobré postavení ve společnosti, dost peněz a hlavně respekt ostatních, kteří obdivovali rodiče za jejich inteligenci a odvahu být jim tak blízko. Sophie ale o mutantech nikdy neslyšela jinak, než z televize a ze zpráv. Nijak se jí jejich problematika netýkala, vše šlo okolo ní.

Tedy až do doby, než jednoho mutanta potkala. 

A nebyl výjimečný jen svou přezdívkou, ale i minulostí, která se Sophie dotýkala víc, než by si kdy myslela. Čím víc se s ním sbližovala, tím víc musela přehodnocovat své názory. A to nejen na lovené a nenáviděné mutanty, ale i na celou společnost a své nejbližší…

Prolog ~ 1 ~ 2 ~ 3 ~ 4 ~ 5

  1. skvělé, bude další knížka na čtení, už se těším.. :))
    TerushQaH recently posted…Čteme klasiku a povinnou četbu #1My Profile

  2. Well done to think of soeihtmng like that

  3. on Saya kat area Shah Alam dan Bangi. boleh emel ke kalau nak suruh kitorang setup iphone 4s tu biar puas hati. Terima kasih.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge