W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
12 Srp, 2013

Posted by in Autorské profily | 1 Comment

Shmash

Shmash

Něco o mně

Zdravím 🙂 Moje občanské jméno je Tereza, ale tady v blogovém světě preferuji přezdívku Terry Shmash, nebo jenom Shmash. Jsem tak trochu blázen a hlavně snílek. Mezi moje největší zájmy patří psaní, čtení a fotografování.

Co se týče vlastností, řekla bych o sobě, že jsem hodně labilní. Všechno moc řeším a přemýšlím o každé hlouposti. Jsem také hodně výbušná, ale na druhou stranu i citlivá.

Při psaní (a v životě) se nemůžu objetí bez hudby, která mě velmi inspiruje a pomáhá mi. Kdybych měla alespoň trochu hudební talent, teď bych nejspíš někde zkoušela prorazit s kytarou. Na hudbě miluji ty emoce, pocity a zprávy, které posluchačům předává a doufám, že se tomu v psaní alespoň trochu přibližuji. Mezi moje nejoblíbenější  patří Queen a Beatles, mám ale ráda i Guns n‘ Roses, Pink Floyd, Bonnie Tyler nebo Michael Jackson, no prostě starší klasiku.

K psaní jsem měla hodně blízko už od dětství, kdy jsem si vymýšlela vlastní příběhy a předstírala, že je čtu ze stránek jiných knih :D. Postupem času, asi okolo dvanácti let, jsem objevila The sims blogy a začala psát různé komixy, což považuji za takový svůj začátek. Ale nápad psát knihu jako takovou odstartovala – jako u mnoha jiných autorů – sága Stmívání. Nikdy jsem nepsala fan fiction, ale zaujalo mě téma upírů a vlkodlaků, což mě vedlo k mé první „knize“ o kočičí ženě, která se ale postupem času ukázala být tak příšernou, že se nemusíte bát, že bych ji ještě někdy vytáhla na světlo světa.

Postupem času jsem začala psát o básničky, povídky a další knihy, tentokrát o mrtvých holkách, andělech, a nakonec přišla moje největší láska – mutanti – a o nich je příběh, který zde chci publikovat. Už je dokončený a má 180 normostran, okolo 100 000 slov. Nyní pracuji na jeho pokračování.

Kontakt

Email: shmash@seznam.cz

Facebook: Terka Vlčková

Blog: Ďáblova kabelka

Co píšu

Strange

 41988dedde_76229242_o2

StrangeSophie Shaydonnová, jako dcera genetického inženýra a doktory, zabývajících se výzkumem genů mutantů, vždy měla dobré postavení ve společnosti, dost peněz a hlavně respekt ostatních, kteří obdivovali rodiče za jejich inteligenci a odvahu být jim tak blízko. Sophie ale o mutantech nikdy neslyšela jinak, než z televize a ze zpráv. Nijak se jí jejich problematika netýkala, vše šlo okolo ní.

Tedy až do doby, než jednoho mutanta potkala. 

A nebyl výjimečný jen svou přezdívkou, ale i minulostí, která se Sophie dotýkala víc, než by si kdy myslela. Čím víc se s ním sbližovala, tím víc musela přehodnocovat své názory. A to nejen na lovené a nenáviděné mutanty, ale i na celou společnost a své nejbližší…

Prolog ~ 1 ~ 2 ~ 3 ~ 4 ~ 5

  1. skvělé, bude další knížka na čtení, už se těším.. :))
    TerushQaH recently posted…Čteme klasiku a povinnou četbu #1My Profile

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge