W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
19 Srp, 2013

Posted by in Autorské profily | 0 Comments

M.

M.

Já o mně 

Monika, jak se slečna jmenuje, nerada prozrazuje cokoliv ze svého soukromí a tak bylo neskutečně těžké napsat tento článek. Není to snad proto, že by se za svůj život styděla, ale ráda rozhoduje kdo má co vědět. Je to naprostý snílek a neuvěřitelně šílený člověk, který se snadno pro něco nadchne a za dvě minuty mu to přijde jako největší nesmysl svého života (a ano, proto nikdy nevydržela u blogování).  Na první pohled je to velmi rezervovaný člověk, ale na ten druhý je to naprostý šílenec s ještě šílenějšími nápady.

Krátce o koníčcích

Samozřejmě naprosto miluje čtení (jinak by tu asi ani nebyla ne?), ráda dlouhé hodiny poslouchá muziku, nebo hraje na kytaru. Má špatný zlozvyk sledovat filmy a seriály dle hodnocení na čsfd, dalším relaxem jí jsou dlouhé procházky se svým úžasným psem. A poslední nezbytnou součástí jejího života je skvělá rodina a blízcí přátelé.

Oblíbenosti

Oblíbený film – Charlieho malá tajemství ♥

Oblíbená kniha – Jen jedna? Jen jedna! Harry Potter! (I am Harry Potter generation!)

Oblíbený seriál – Doctor who, Game of thornes

Oblíbená hudba – Kvalitní rock (miluju kytarová sóla)

Kde jí najdete?

Momentálně má blog ve výstavbě, do kterého se dá jen v případě, že se někomu budou líbit bláboly co píše.

Skype – mollli77 (možná vám to nic nenajde, aneb ať žijí moderní technologie)

E-mailNG.MONIKA@seznam.cz

O psaní

Nikdy jsem nenapsala nic pořádného, co by kdokoliv chtěl číst. Vždycky to byly jen šuplíkovky, nebo nějaké jednorázovky. Proto prosím o prominutí, když to nebude úplně dokonalé, anebo se v mém textu nějaká menší češtinářská chyba. Jsem vděčná všem, kteří si přečtou co jsem napsala a zanechají ohlas, ať je jakýkoliv.

Co píšu?

RealitaJde v podstatě o fanfikci jedné hry nacházející se na českém internetu. Příběh vypráví o světě v budoucnosti, atmosféra je otrávená a lidé musí trávit většinu času ve svých domovech. A tak vývojáři počítačových her přišli s převratnou věcí – Projekcí.

Jedná se o to, že se přenesete do jiné dimenze, kde můžete prožívat úplně jiný život aniž byste opustili křeslo svého obýváku. Můžete být chlapcem, vílou, upírem, čarodějem, čímkoliv se vám zachce.

Mojí hlavní hrdince Moně se zachtělo být studentkou na Bradavické škole čar a kouzel. Jde v podstatě o povídky z jejího života, toho reálného, ale i toho v Projekci.

(Aby příběh dával smysl je nutné znát, alespoň trochu Harryho Pottera).

Prolog ~ 1 ~ 2 ~ 3 ~ 4 ~ 5

S láskou ke čtení a psaní M.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

CommentLuv badge