W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

O webu

Tento povídkový portál vznikl z mého vlastního popudu. Na českém internetovém poli existuje celá řada povídkových stránek, mezi nejznámější patří Bez-Hranic.cz, Fanfiction.PotterHarry.net, Stmivani.eu, Stmivani-ff.cz a spousta dalších. Proč tedy další podobně laděný web? Protože si myslím, že podobných portálů není nikdy dost a jelikož ostatní jsou už dobře zavedené, přijít jako nový povídkář a prosadit se, může být hodně těžké.

I z toho důvodu jsem se rozhodla vytvořit subdoménu Knižního vesmíru, na níž by se mohli profilovat ti, kteří ještě stále sbírají odvahu na to, aby se se svými příběhy přišli pochlubit čtenářům. Vím, že většina z nás si píše do šuplíčku a doufá v budoucí knižní publikaci. Jenže jen některým se opravdu podaří knihu nakonec vydat – ať už samonákladem nebo díky smlouvě s nakladatelstvím. A jiní třeba ani takové ambice nemají a píšou jen tak pro radost a říkají si, že by rádi své příběhy ukázali lidem.

Žádný učený z nebe nespadl a i když si třeba my myslíme, že je naše kniha výborná, ostatní na to mají jiný názor. Anebo si třeba nemusíme být jistí tím, jestli za to příběh vůbec stojí. V takových případech je vždycky hezké slyšet názor někoho jiného, který nás pochválí, nebo popostrčí jiným směrem a donutí nás zamyslet se nad vývojem knihy.

Ať už tak nebo tak, Snílkov by mělo být místo pro všechny nadšené pisatele jakéhokoliv žánru a čtenáře, kteří by si rádi přečetli něco, co na českém knižním a povídkovém trhu třeba chybělo. A kdoví, třeba se jednou někomu z nás přece jenom podaří nějakou tu knihu vydat. Ne nadarmo se říká, že naděje umírá poslední. Tak jenom do toho!

Syki