W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Pravidla

Samozřejmě si musíme stanovit také jistá pravidla a povinnosti, které bychom měli všichni dodržovat.

PRO PISÁLKY

1. Vkládejte sem pouze svou vlastní tvorbu. Nekraďte cizí práci, ani ji nepřekládejte. Na všechno se časem přijde a následky se vám nebudou líbit. Ani nám ne.

2. Pište své příběhy pokud možno gramaticky správně. Nikdo z nás není chodící kniha pravidel českého/slovenského pravopisu, ale vyvarovat se základním gramatickým chybkám snad dokáže každý.

3. Každý uveřejněný příspěvek by měl mít minimálně 400 slov. V případě poezie může jít o menší počet slov. Pokud budete uveřejňovat příliš krátké kapitoly/povídky/příběhy, může se stát, že to vaše čtenáře časem omrzí.

4. Dávejte k publikaci své příspěvky uváženě. To znamená, hezky si své povídky rozdělte a dávkujte je čtenářům pomalu. Ne, že nám do administrace naflákáte deset článků do jednoho týdne.

Nezapomeňte se zaregistrovat! Bez registrace a kroků podle návodu nedostanete svůj autorský účet!

PRO ČTENÁŘE

1. Vyvarujte se útočných, ošklivých, rasově či nábožensky podložených komentářů. Nemusíte vždy vše chválit, ale oškliví taky být nemusíte. Uvědomte si, že jsme všichni lidi a máme city.

2. Nekopírujte uveřejněné texty. Ono by vám to ani nemělo jít. Ale kdyby se vám to čirou náhodou přece jen nějak podařilo, vykašlete se na to. Ctěte autorské právo. Možná si myslíte, že tím, že to pisatel přece už jenom umístil na internet, vzdává se tím svých práv – ani náhodou. Takže nekraďte, zlodějíčky nemá nikdo rád.

3. U každého článku je možnost sdílení. Podpořte tedy své oblíbené autory a oblíbené příběhy, sdílejte je dál!

I jako čtenáři se můžete zaregistrovat! Budete tak mít svůj vlastní profil.

~ … ~

Administrátoři portálu si vyhrazují plné právo kdykoliv zasáhnout při jakémkoliv porušení pravidel.