W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Jak se zaregistrovat

Toto je návod pro všechny, kteří by měli zájem publikovat své povídky, příběhy, básně a jiné pisálkovské zajímavosti na Snílkově.

1. Musíte se na stránky zaregistrovat. Registraci najdete v pravém menu úplně dole.

Registrace

2. Po rozkliknutí Registrace se vám objeví nové okénko, tam zadáte své Uživatelské jméno (tedy přezdívku), pod jakým budete své příspěvky publikovat. Nesmíte zapomenout vyplnit i Email, kam vám systém automaticky vygeneruje přístupové heslo. Toto heslo pak budete moci kdykoliv v administraci svého Uživatelského profilu změnit.

Registrace 2

3. Dále se můžete rozhodnout, jestli budete registrovaným Čtenářem s možností svých vlastních profilů, zpětných odkazů na své stránky a v případě bonusových věcí budete mít možnost si některé věci třeba i stáhnout, nebo přečíst dříve, anebo se z vás stane Autor.

4. Pokud chcete být autorem, pošlete ukázku svého příběhu v délce jedné strany A4 na emailovou adresu snilkov@kniznivesmir.cz Do předmětu emailu napšite: Autorský profil – žádost. Do obsahu emailu nám napište také své uživatelské jméno, pod jakým jste se na stránku zaregistrovali,  můžete přidat i důvod, proč byste k nám chtěli psát, co od toho očekáváte, jak dlouho píšete, co máte rádi a tak podobně.

5. Bylo by fajn, kdybyste zaslali ukázku bez výrazných gramatických chyb, přece jenom to bude lepší vizitka. Pokud si nejste jistí, dejte ukázku nejdřív někomu přečíst, abyste věděli, na čem jste.

6. Nezáleží, jestli hodláte na web přidávat vlastní příběhy, fanfiction, drabble, slashe, básně a tak dále. Každý z nás má rád něco jiného a něco jiného ho baví psát.

7. Počkejte, až se vám ozveme. Odpovídat budeme na „seriózní“ žádosti těch, kteří o místo, kde budou moci svobodně publikovat své výtvory, opravdu stojí. V dnešní době existuje nespočet podobných míst a je nám jasné, že se možná raději kouknete někam jinam, než svá dílka svěříte do rukou rozjíždějícího se pisálkovského webu. Na druhou stranu můžete být u zrodu něčeho nového, co se postupem času může stát úspěšné.

Těšíme se na vaše přihlášky!