W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012

Jak se přihlásit

Tento návod složí pro všechny, kteří se na Snílkově zaregistrovali a chtěli by se do systému přihlásit, případně upravit svůj Uživatelský profil.

1. Pro přihlášení do systému si najedete v pravém bočním menů dolů, k položce Další informace, a kliknete na Přihlásit se.

Registrace

2. Po kliknutí na přihlášení se vám otevře nové okénko. Zde vyplníte Uživatelské jméno, které jste si sami vybrali při registraci a Heslo, které vám bylo zasláno emailem a které vám systém sám vygeneroval. Toto heslo budete moci sami po přihlášení změnit v Uživatelském profilu.

Přihlášení

3. Pokud jste své heslo zapomněli, anebo ho v emailech nemůžete najít, klikněte na Zapomněli jste heslo? dole pod přihlašovacím okénkem. Otevře se vám nové okénko, kde vyplníte svůj email a zažádáte o možnost získat nové heslo.

Heslo

4. Po přihlášení vám vám najede trochu pozměnený vzhled Snílkova. Na vršku stránky najdete nový úzký panel, který znamená, že jste přihlášení do systému (pro větší zobrazení si obrázek rozklikněte).

menu

5. Podíváme se blíže na nový panel. Úplně vpravo, po najetí myškou na vaši přezdívku, se vám rozjede malá nabídka, přes kterou můžete překliknout přímo na svůj profil, anebo se ze systému odhlásit (odhlášení najdete také v pravém bočním menu úplně dole v sekci Další informace).

menu2

Při najetí myškou na Akce se vám ukáže, že můžete Vytvořit příspěvek.

menu3

Při najetí myškou na Snílkov úplně vlevo se vám ukáže možnost přístupu na Nástěnku.

menu4